Płyty z betonu architektonicznego Loft Modern Design

Oferujemy jedne z najlżejszych, a przy tym maksymalnie wytrzymałych, płyt z betonu architektonicznego na rynku! Stworzysz z nimi zarówno pełne ascetycznego surowego piękna wnętrza w stylu industrialnym, jak i eleganckie, gładkie fasady, które nadadzą niepowtarzalny wygląd ścianom zewnętrznym. Wybierz jakość, która podkreśli prestiż na lata. Jakie rozwiązania proponujemy?

Płyty z betonu architektonicznego – parametry

Spektakularny efekt wizualny, jaki dają we współczesnej architekturze płyty z betonu architektonicznego, materiał ten zawdzięcza swej konstrukcji. Lekkie, cienkie, ale wyjątkowo trwałe i odporne elementy nie przytłaczają ani w odbiorze estetycznym, ani w aspekcie technicznym. Produkujemy 3 standardowe grubości płyt 10, 18, 30 mm. Jeśli potrzebujesz innych wartości, możemy opracować je na zamówienie. Płyty Loft Modern Design wyróżnia też waga – 25 kg/m2, która jest niemal o połowę mniejsza niż w standardowych produktach tego rodzaju. Szeroka paleta dostępnych wymiarów pozwoli spełnić niemal każdą wizję projektową.

Puść wodze wyobraźni – wybieraj kolory, harmonizuj, kontrastuj

Przygotowaliśmy aż 5 wariantów kolorystyki, dzięki którym zaprojektujesz nadzwyczajne zestawienia. Rosnąca wciąż popularność betonu architektonicznego w wykończeniu wnętrz i elewacji sprawia, że wpisuje się on już z powodzeniem w stylistyki wykraczające poza minimalizm i industrial. Kolory dobraliśmy tak, by można było w łatwy sposób stworzyć kompozycję o spójnej tonacji, jak i zdynamizować ją grą przeciwstawnych barw. Między graniczną czernią i bielą płyt z betonu architektonicznego znajdziesz szerokie pole inspiracji.

Gdzie zastosujesz?

Nasze produkty sprawdzą się zarówno jako materiały do aranżacji wnętrz, jak i okładziny zewnętrzne. Polecamy je jako element wykończeniowy w budynkach mieszkalnych – od loftów, nowoczesnych bloków po domy jednorodzinne. Świetnie komponują się także z obiektami corporate, prestiżowymi centrami kongresowymi, obiektami sztuki, kultury, dziedzictwa. Ponadczasowa elegancja sprawia, że podwyższają standard obiektu zarówno gdy stanowią dominantę stylistyczną aranżacji, jak i wtedy, gdy planujemy zastosować je wyłącznie jako akcent dekoracyjny danego pomieszczenia.

Jak zamówisz produkty Loft Modern Design?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji i wsparcia w specyfikacji zamówienia, skontaktuj się z naszymi doradcami. Razem dobierzemy unikatowe płyty z betonu architektonicznego do Twojego wymarzonego wnętrza. Jesteśmy do dyspozycji: sprzedaz@loftmodern.pl / +48 505 519 549.

Galeria