Płytki betonowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne płytki, do których wykonania wykorzystano beton architektoniczny. Swoim wzornictwem nawiązują one do modernistycznych rozwiązań aranżacyjnych. Oferowane przez nas płytki betonowe wykonano z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzarskich. Przywodzą na myśl skojarzenia ze skandynawskim designem, choć płyty betonowe dekoracyjne doskonale korespondują także z innymi stylami. Trójwymiarowa struktura materiału, z jakiego wykonane są płytki, pozwala na tworzenie oryginalnych kompozycji i niepowtarzalnych konstrukcji przestrzennych.

Płyty betonowe dekoracyjne do Twojego wnętrza

W naszej pracy zawsze stawiamy na rozwiązania łączące oryginalne wzornictwo oraz funkcjonalność. Dokładamy wszelkich starań, aby proponować wyłącznie najlepsze produkty mogące wzbogacić wystrój każdego pomieszczenia – niezależnie od stylu, w którym zostało urządzone. Dostępne w LOFT MODERN DESIGN płyty betonowe dekoracyjne mają wiele wzorów i kolorów. Chcemy bowiem, aby każdy zainteresowany znalazł u nas płytki betonowe, które będą pasować do wizji dotyczącej jego wnętrza. Wysokie walory estetyczne sprawiają, że płyty betonowe zmieniają każde pomieszczenie nie do poznania. Gorąco polecamy Państwu nasze produkty! Płyty tego typu to unikalny wystrój, a przy tym niebywała trwałość.

MODO

Płytka zaprojektowana na bazie kwadratu, co pozwala, podobnie jak w pozostałych płytkach, na pełne komponowanie przestrzeni, a profil powierzchni daje wiele możliwości aranżacyjnych, których przykładowe znajdują się powyżej. Płytka ta świetnie komponuje się z materiałami takimi jak stal, cegła czy w połączeniu z ciepłem drewna. Jej wyraźny relief daje możliwość wykorzystania światła sztucznego i stworzonego w ten sposób obrazu lub dziennego dzięki któremu stworzony obraz w każdej chwili jest inny.

Płytka ta jak w przypadku pozostałych produkowana jest w wersji kolorystycznej: biały, szary naturalny i antracyt. Należy zwrócić uwagę, na fakt iż zmienność odcieni, smugi miejscowe przebarwienia, różnorodność porowatości jest efektem naturalnym dla materiału dzięki czemu uzyskujemy oczekiwany efekt.

Podobnie jak pozostałe materiały jest mrozoodporna co pozwala ją stosować na zewnątrz, a impregnowana w masie daje możliwości projektowania w miejscach narażonych na duża wilgotność lub  mokrych, takich jak łazienki, natryski, łaźnie.

Rozeta

Płytka w kształcie pięciokąta z wypukłymi trójkątami. W połączeniu ze spotowym oświetleniem daje niesamowite wrażenie wizualne.

Puzzle

Nowość na rynku betonu architektonicznego, ciekawy układ pozwala na oryginalne kombinacje kolorystyczne.

Love

Galeria