Schody z betonu architektonicznego

Jednym z najpopularniejszych trendów w aranżacji wnętrz są z pewnością schody z betonu architektonicznego. Surowe i industrialne kolory oraz faktury doskonale sprawdzają się we wnętrzach zaaranżowanych w różnych stylach i nadają pomieszczeniom prywatnym oraz komercyjnym niezwykłego charakteru. Z powodzeniem można je stosować także na zewnątrz.

W naszej bogatej ofercie produktów z betonu architektonicznego nie mogło zabraknąć schodów. Specjalizujemy się w ich tworzeniu już od wielu lat oraz doradzamy klientom w zakresie doboru najlepszego rozwiązania.

Schody z betonu architektonicznego charakteryzują się wyjątkową trwałością, a jednocześnie bardzo atrakcyjnym wyglądem. Można je stosować we wnętrzach i na zewnątrz. Pozwala to naszym odbiorcom na utrzymanie spójnej stylistyki budynku, np. elewacji, schodów, podjazdów i dekoracyjnych donic, a także wnętrz.

Proponujemy naszym odbiorcom również schody dywanowe z betonu architektonicznego. Nasze okładziny przeznaczone są na stopień z podstopniem L jako jeden element (dla schodów ze spoczynkiem oraz schodów zabiegowych).

Każde schody z betonu architektonicznego wyceniamy indywidualnie.

Galeria