Schody z betonu architektonicznego Loft Modern Design

Jednym z najpopularniejszych trendów w aranżacji wnętrz są z pewnością schody z betonu architektonicznego. Surowe i industrialne kolory oraz faktury doskonale sprawdzają się we wnętrzach zaaranżowanych w różnych stylach i nadają pomieszczeniom prywatnym oraz komercyjnym niezwykłego charakteru. Z powodzeniem można je stosować także na zewnątrz. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Za co cenimy schody z betonu architektonicznego?

Schody z betonu architektonicznego charakteryzują się wyjątkową trwałością, a jednocześnie bardzo atrakcyjnym wyglądem. Można je stosować we wnętrzach i na zewnątrz. Pozwala to naszym odbiorcom na utrzymanie spójnej stylistyki budynku, np. elewacji, schodów, podjazdów i dekoracyjnych donic, a także wnętrz. To materiał niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, odkształcenia. Można pokryć nim również stare schody w budynkach remontowanych (od kamienic po fabryki w stylu loftowym). Sama forma w prosty sposób dostosowuje się do zakładanego kształtu schodów, a przyjemna dla oka i dotyku faktura przypomina naturalne kamienne materiały.

Dla kogo?

W naszej bogatej ofercie produktów z betonu architektonicznego nie mogło zatem zabraknąć i tego elementu. Specjalizujemy się w tworzeniu schodów z betonu architektonicznego już od wielu lat oraz doradzamy klientom w zakresie doboru najlepszego rozwiązania. Co u nas zamówisz?

  • schody do nowo wybudowanych domów piętrowych
  • schody do modernizowanych domów i obiektów publicznych
  • schody do nowoczesnych biurowców
  • schody do luksusowych hoteli i restauracji
  • schody do różnorodnych obiektów deweloperskich

Modele dostępne w Loft Modern Design

Realizujemy schody z betonu architektonicznego w standardowych rodzajach. Schody zabiegowe wykonywane są z płyt betonowych montowanych osobno na stopień i podstopień. Proponujemy również schody dywanowe z betonu architektonicznego. Nasze okładziny przeznaczone są na stopień z podstopniem L jako jeden element (dla schodów ze spoczynkiem oraz schodów zabiegowych). Wykonujemy też same stopnie z dowolnym wykończeniem (malowane, pokryte masą dekoracyjną). Schody doposażamy również na zamówienie klientów w oświetlenie ledowe, które pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jak i funkcjonalną.

Wycena schodów betonowych

Każde schody z betonu architektonicznego wyceniamy indywidualnie, dlatego wiesz dokładnie, za co płacisz. Realizujemy zlecenia kompleksowo – od zgłoszenia zapotrzebowania przez zebranie wymiarów i specyfikacji technicznej po produkcję, montaż oraz impregnację. Doradzamy na każdym etapie współpracy. Skorzystaj z doświadczenia ekspertów Loft Modern Design.

Masz pytania? Zadzwoń +48 505 519 549
Chcesz złożyć zamówienie? Napisz sprzedaz@loftmodern.pl

Galeria