Beton szalunkowy FORM modern

 

Popularność stylu industrialnego nie maleje. Beton dekoracyjny wpisuje się w tę modę doskonale. Wśród dostępnych produktów możemy znaleźć takie, które nadają powierzchniom niezwykle realnego wyglądu. Taką propozycją jest beton szalunkowy FORM modern, który pozwala jeszcze bardziej urozmaicić wnętrza, nadając ścianom prawdziwie realistycznego wyglądu powierzchni niczym po świeżo zdjętym szalunku. Można go stosować także na meblach, parapetach czy obudowach kominków.

Beton szalunkowy FORM modern pozwala uzyskać modne wykończenie w różnych pomieszczeniach, zarówno mieszkalnych, jak też w restauracjach, biurach i sklepach. Cechą charakterystyczną tego produktu jest realistyczny wygląd rozszalowanej ściany, który jest nie do odróżnienia od rzeczywistej powierzchni.
Do dyspozycji odbiorców są nowoczesne kolory betonu dekoracyjnego, takie jak: biały, jasno szary, średnio szary, ciemno szary i czarny. Istnieje możliwość wykonania innych kolorów na zamówienie. Produkt jest łatwy w aplikacji i uzyskuje w krótkim czasie wartości zbliżone do naturalnego betonu. Można go nakładać samodzielnie w pięciu prostych krokach.
Beton szalunkowy FORM modern świetnie wygląda na dużych powierzchniach, zwłaszcza ścianach, ale można go użyć także na meblach, parapetach oraz kominkach.

 

Do wyboru mamy trzy nowoczesne kolory betonu. Po utwardzeniu uzyskuje twardość betonu, nadaje się do wykończenia ścian. Łatwa w aplikacji i gotowa już po 24h

Do samodzielnego ułożenia w pięciu krokach:

1. Nałóż podkład odpowiedni dla powierzchni chłonnej lub niechłonnej

2. Wymieszaj tynk szalunkowy z wodą i rozprowadź pacą zębatą 6” na ścianie i zagłaszcz powierzchnię ryfli tak by uzyskać gładką powierzchnię z ok 4mm grubością masy na ścianie.

3. Określ rozkład powierzchni i przytnij wcześniej folię do pożądanego rozmiaru. Oczywiście możesz również użyć standardowego dostarczonego rozmiaru. Wprasuj ją w świeżo nałożony beton najlepiej miękką pacą do fugowania
4. Usuń folię następnego dnia. Pozostaw ścianę do dalszego wyschnięcia.

5. Zaimpregnuj ścianę.

 

 

Dostępne kolory: biały, jasno szary, średnio szary, ciemno szary, czarny

Ten szalunkowy beton FORM modern ma wygląd rozszalowanej ściany: jest nie do odróżnienia od rzeczywistej.

Swój solidny wygląd zawdzięcza sposobowi przetwarzania. Po nałożeniu warstwy na mokre sztukaterie nałożyć wycięte arkusze folii. Po wyschnięciu usuwasz folię, co skutkuje „strukturą odlewu”. Spójrz na zdjęcia i powiedz sam: czy widzisz różnicę w przypadku naprawdę wylewanej ściany? My nie.

Masz ochotę na eksperyment wewnętrzny? Następnie nałóż masę na meble, parapety lub kominek i nadaj im modny wygląd.

Dostępne w opakowaniach 10kg, 25kg

Galeria